Sevgili misafirlerimiz,

Sizlere, biraz evimizin hikayesini anlatmak istiyorum. Otuz yıl önce bu evler babam tarafından tasarlandı. Göle en yakın olan iki ev, bahçeye kurulan marangoz atölyesinde kestane ağaçları işlenerek inşa edildi.

Bu evler, haftasonları ailemle ya da arkadaşlarımla gelip bazen bahçesinde çadır kurduğumuz, bazen şöminesinde kestane közlediğimiz , renkli yılbaşı partileri yaptığımız evlerdi. Dört mevsim ayrı güzel olan bu coğrafyada gölde kürek de çektik, yakın köylere uzun yürüyüşler yapıp yaprak da topladık, kar topu savaşları da yaptık. Bazen göl taştı sular yükseldi, evler Venedik’e döndü. Annem botlarını giyip suyun içinde dolaşırken seramik yapmaya devam etti.

Yıllar geçti. Annem ve babam burayı çok sevmelerine rağmen, yılda bir ya da iki kere gelir oldular. Bu bahçe, hava ve göl kenarı bana her geldiğimde huzur verdi. Ben de bu huzuru başkalarıyla da paylaşmaya karar verdim. Umarım sizler de, huzurlu bir konaklama süreci geçirirsiniz.

İstanbul’a yakın tatil yerleri arasında en çok rağbet gören rotalardan biri olan Sapanca Göl dibi, temiz havası ve huzur verici atmosferi ile her mevsim doğaya yakın olmak ve kafa dinlemek için ideal bir seçenek olarak tüm misafirleri büyülüyor. Özellikle sonbahar ve kış aylarında hafta sonu kaçamakları için uygun bir seçenek olan Sapanca Gölü, yemyeşil doğası ve gölün eşsiz güzelliğiyle dilerseniz aile boyu tatil yapabileceğiniz, dilerseniz romantik tatil için tercih edebileceğiniz dinlendirici bir güzergah… Sevdiklerinizle özel anları paylaşacağınız, balayı ve özel günlerinizi kutlayabileceğiniz bu huzurlu rota, sizleri mutlu deneyimlerinizi paylaşmaya davet ediyor.

Sapanca Gölü kenarında bulunan Beta Home Göl Evi’nde hafta sonu kaçamağı yapabilir, aileniz ve sevdiklerinizle birlikte şehrin stresinden uzaklaşabilirsiniz. Çevrede bulunan doğal güzelliklerin yanı sıra, Beta Home Göl Evi’nde yer alan 6 kişilik şömineli villalar ve odalarda konakladığınız süre boyunca göl manzarasında kahvaltı edebilir, şefimiz Doğan Anapa’nın yerel ürünlerle hazırladığı eşsiz tabaklarla Ortanca Restoran’da gastronomik bir mutfak deneyimi elde edebilirsiniz.

Hem şehirden uzakta hem de şehre yakın, doğayla iç içe bir tatil deneyimi yaşamak isteyen herkesi Beta Home Göl Evi’ne bekleriz. Evcil hayvan kabul edilen tesisimizde rezervasyon yaptırmak için bize 0 533 695 4579 ve 0 532 776 4207 numaralı hatlarımızdan ulaşabilirsiniz.